Galéria zabudovaných krbov


Zabudované krby sú krby zabudované do niektorej zo stien v miestnosti.
Vtedy zo steny vystupuje iba ohnisko krbu.

Poznámka: odkazy na videá krbov sú umiestnené vždy pri ich čísle pod fotkou

                                      

MENU GALÉRIE

 

 

Galéria 01                                                 « predchádzajúca  1   2   3   4   5   ďalšia »


 

 
01 video - Veľkoplošná majolika (pre zväčšenie 2x klikni)
viac informácií o majolike 
02 video - krby s veľkoplošnou majolikou Piazzetta Design
viac informácií o Piazzetta Design 

 


 

NEVADA - krb na drevo alebo plyn s ručne vyrobeným obkladom z majoliky a s ornamentami NEVADA - krb na drevo alebo plyn s ručne vyrobeným obkladom z majoliky a s ornamentami SAN DIEGO - krb na drevo (alebo plyn) s ručne vyrobeným obkladom z majoiiky SAN DIEGO - krb na drevo (alebo plyn) s ručne vyrobeným obkladom z majoiiky SURFACE - krb na drevo (alebo na plyn). Ručne robená majolika je naozajstný unikát. K dispozícii tiež v obojstrannom prevedení. SURFACE - krb na drevo (alebo na plyn). Ručne robená majolika je naozajstný unikát. K dispozícii tiež v obojstrannom prevedení. PICTOFOCUS 1200 - priehľadový dvojstranný krb (double-face) PICTOFOCUS 1200 - priehľadový dvojstranný krb (double-face)
  01   02   03   04
NEOFOCUS so šírkou 1500 a 1800 mm ! NEOFOCUS so šírkou 1500 a 1800 mm ! WITH YOU - krb na plyn alebo drevo s ručne vyrobenou majolikou. WITH YOU - krb na plyn alebo drevo s ručne vyrobenou majolikou. SEATTLE - krb na drevo s ručne vyrábanou majolikou. K dispozícii s ľavým alebo pravým rohom. SEATTLE - krb na drevo s ručne vyrábanou majolikou. K dispozícii s ľavým alebo pravým rohom. GIGAFOCUS so šírkou 1500, 1700 alebo až 1900 mm (takmer 2 metre)! GIGAFOCUS so šírkou 1500, 1700 alebo až 1900 mm (takmer 2 metre)!
  05     (pozri video)   06    07   08     (pozri video)
PHOENIX - plynový krb s ručne vyrobeným obkladom z majoliky a s ornamentami. Dostupný aj ako priehľadový (double-sided) PHOENIX - plynový krb s ručne vyrobeným obkladom z majoliky a s ornamentami. Dostupný aj ako priehľadový (double-sided) PORTLAND - plynový krb s ručne vyrobeným obkladom z majoliky PORTLAND - plynový krb s ručne vyrobeným obkladom z majoliky PHILADELPHIA - krb na devo (alebo plyn) s ručne vyrobeným obkladom z majoliky a s ornamentami. Dostupný aj ako priehľadový (double-sided) PHILADELPHIA - krb na devo (alebo plyn) s ručne vyrobeným obkladom z majoliky a s ornamentami. Dostupný aj ako priehľadový (double-sided) PICTOFOCUS 1200 - priehľadový dvojstranný krb (double-face) PICTOFOCUS 1200 - priehľadový dvojstranný krb (double-face)
  09  10   11   12

 


 

Galéria 01                                                 « predchádzajúca  1   2   3   4   5   ďalšia »

 
feedback

Chcem ONLINE návrh môjho KRBU zdarma:

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

*  email:
*  meno:
*  mobil:
*  palivo:
*  krb bude:
*  krb-obec:
    ďalšie info

 


Vaše údaje sú v bezpečí Vaše údaje sú v bezpečí. Odoslaním osobných údajov súhlasíte s ich spracovaním